Bella Hadid ndan fotografi joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

Vera ende s’ka mbaruar për Bella Hadid.


Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

Me këto imazhe, ajo edhe një herë dëshmoi që është ndër modelet më seksi në gjithë industrinë e modës.

Kujtojmë se Bella Hadid së fundi u përfol për një lidhje të re dashurie, por një gjë të tillë ajo nuk e ka konfirmuar ende.

Artikuj të ngjashëm