ShowBiz

Loredana dhe Mozzik bashkë: Ky detaj nuk u shpëtoi fansave

Loredana dje njoftoi se është kthyer sërish në Kosovë. Udhëtimet e shpeshta të Loredanës javët e fundit në Kosovë janë përcjellë me komente të shumta. Kjo...

Loredana i kushton tatuazh personit më të shtrenjtë të saj

Loredana ka shtuar një tatuazh të ri në trup. Rep-artistja Loredana Zefi vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të estradës. Ajo ka arritur suksese...

Falë teknologjisë, Kim Kardashian “ritakon” të atin e ndjerë

Mes zërave se Kim Kardashian dhe partneri i saj, Kaney West, janë drejt divorcit, ky i fundit i ka bërë bashkëshortes, dhuratën më të...

Tahiri feston sot ditëlindjen, poston videon e veçantë ku dhia ‘i kafshon’ veshin

Sot është një ditë e veçantë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahir. Ai ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të dhe nuk kish...

“Do bëhet xheloze Monika…” Meta poston foton me bjonden e Arian Çanit. Ja çfarë i shkruajnë ndjekësit  

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka postuar një foto me Marinelën, “Sofinë” e re të “Zonë e Lirë”, te Arjani Çani në rrjetin social “Facebook”,...

Kështu e thërret në gjuhën shqipe djalin aktori turk

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, bashkëshorti i Almeda Abazit ka treguar se si e thërret me përkëdheli djalin e tij të vogël Efehanin. Ai...

Martohet për herë të tretë aktorja Scarlett Johansson

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë, kurorëzon dashurinë me martesë. Scarlett Johansson dhe Colin Jost janë zyrtarisht të martuar tani pas disa vite...

Brad Pitt sërish single, i jep fund lidhjes me modelen 29 vite më të re

Lidhja mes aktorit Brad Pitt dhe modeles, 29 vite më të re, Nicole Poturalski përfundoi pas vetëm 2 muajsh. Dyshja e nisën romancën e tyre...

Koronavirusi prek edhe familjen Kardashian

Një nga yjet e “Keeping Up With The Kardashians”, Khloe Kardashian ka kaluar koronavirusin. Ajo e konfirmoi lajmin në një klip të shkurtër, të...