fbpx

Kjo është e dashura e Harry Styles e cila është 10 vite më e vjetër dhe nënë e dy fëmijëve

Harry Styles dhe Olivia Wilde duket se kanë konfirmuan romancën e tyre të re pasi çifti u fotografua së bashku në martesën e një mikut të artistit.

Ish-këngëtari i One Direction dhe aktorja e njohur Olivia Wilde shihen duke për dore pa u mundur të fshiheshin nga askush.

Olivia kishte veshur një fustan me lule ndërsa Harry kishte zgjedhur një kostum të zi me një këmishë të bardhë.

Një burim tha për E! News se Olivia dhe Harry ishin së bashku në dasmë si një çift kurse qëndruan në të njëjtin hotel brenda natës para se të ktheheshin në Los Angeles.

Në nëntor u raportua se Olivia dhe Jason Sudeikis i dhanë fund fejesës së tyre shtatë-vjeçare në fillim të vitit 2020 ata ka dy fëmijë së bashku./Lajmi.net/